hr

Zadania dodatkowe, poza odzyskiwaniem należności, jakie Averto jest w stanie zaoferować klientom – osobom prywatnym, firmom i instytucjom – obejmują również zapewnienie spokoju i bezpieczeństwa rodziny albo miejsca pracy. Służymy pomocą w sytuacjach, które wymagają kontroli pod względem zewnętrznej inwigilacji, prowadząc czynności służące wykrywaniu: podsłuchów (tzw. pluskiew), kamer szpiegujących, urządzeń szpiegowskich, lokalizatorów GPS. Wspomniane urządzenia pozwalają na wykradanie poufnych informacji handlowych, politycznych i prywatnych w niemal niezauważalny sposób, ponieważ instalowane są w miejscach zupełnie nieoczekiwanych, a podsłuchiwane osoby nie mają świadomości tego, że to właśnie one są źródłem wycieków istotnych informacji.

Usługa wykrywania podsłuchów oferowana jest w formie jednorazowego zlecenia lub stałej, długoterminowej umowy.

Kiedy skorzystać z pomocy detektywa?

hr

Podejrzenie tego rodzaju inwigilacji to niezwykle delikatny temat, który wiąże się z ogromnym niebezpieczeństwem. Dla firm to zagrożenie związane ze stratą ważnych informacji na rzecz konkurencji, a co za tym idzie – stratą pieniędzy. Jeśli nieuczciwy konkurent posunie się do podłożenia podsłuchu, który nie zostanie w odpowiednim czasie wykryty przez detektywa, stajemy się zupełnie bezbronni, a podsłuchane informacje wyciekają poza firmę.

Nasz detektyw ze Szczecina specjalizuje się w wykrywaniu podsłuchów, co oznacza, że posiada szeroką wiedzę i umiejętności w tym zakresie. Namierza nie tylko ukryte kamery i urządzenia nagrywające dźwięk, ale także aplikacje szpiegowskie w telefonie, czy programy szpiegujące w komputerach. Musimy sobie zdać sprawę z tego, że dzięki dzisiejszej technice szpiegowanie jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej, na szczęście podjęcie szybkich działań może zapewnić nam równie proste pozbycie się problemu.

Detektyw Szczecin - wykrywanie podsłuchów

Usługa nie tylko dla przedsiębiorców

hr
Z usługi wykrywania podsłuchów mogą korzystać także klienci prywatni, szczególnie jeśli jesteśmy w trakcie sprawy rozwodowej, majątkowej lub podejrzewamy, że ktoś nas śledzi i próbuje skompletować dowody do wykorzystania przeciwko nam. Aby tego uniknąć, detektyw sprawdzi pomieszczenia biurowe i mieszkalne, pojazd oraz wszystkie urządzenia elektroniczne, z jakich zleceniodawca korzysta w codziennej pracy i podczas rozrywki.

Koszt zlecenia uzależniony jest od ilości i wielkości pomieszczeń, sprzętu oraz specyfiki innych miejsc, gdzie należy przeprowadzić kontrolę.