hr

Wychodzimy z założenia, że nie ma nic ważniejszego od ochrony dzieci i ich bezpieczeństwa, w związku z czym proponujemy naszym klientom usługi związane z weryfikacją osób mających opiekować się ich pociechami. Nasi detektywi prześledzą historię pracy potencjalnych opiekunek i niań oraz pozyskają zestaw opinii na ich temat. Będą kontrolować sytuację na bieżąco, by mieć pewność, co dzieje się z dzieckiem każdego dnia pod nieobecność rodziców. Jesteśmy w stanie wyposażyć dom lub mieszkanie w system kamer i urządzeń podsłuchowych umożliwiających bieżący podgląd na to, co dzieje się w domu.

Dlaczego sprawdzać nianię?

hr
Powodów, dla których sprawdzenie niani przez detektywa jest coraz bardziej popularne, jest wiele. Do najważniejszych należy troska rodziców o to, by ich pociecha miała dostęp do najbardziej profesjonalnej i rzetelnej opiekunki, która będzie umiała reagować w sytuacjach kryzysowych i zadba o dziecko, zamiast zostawiać je samemu sobie. Niestety, w ciągu ostatnich lat media niejednokrotnie wskazywały sytuacje, w których opiekunkami okazywały się osoby nieodpowiedzialne, a nawet niebezpieczne. Detektyw dyskretnie to zweryfikuje.

 

Kwalifikacje i referencje

hr
Usługa ochrony dzieci przed nianią, wykonywana przez detektywa ze Szczecina, nie musi oznaczać w pierwszej kolejności zakładania monitoringu. Detektyw zajmuje się także docieraniem do referencji od poprzednich pracodawców niani, sprawdzaniem jej przeszłości, a także dostarczaniem dowodów związanych z jej kwalifikacjami i przeszłością zawodową. Dzięki temu potencjalny pracodawca może sprawdzić, czy niania rzeczywiście jest osobą, za jaką się podaje i czy w przeszłości nie wynikły z jej udziałem żadne trudne sytuacje.

Ochrona dzieci przed nianią - detektyw Szczecin

Kontrola krok po kroku

hr
Agencja każdorazowo przygotowuje sprawozdanie dla swojego klienta – rodzice otrzymują materiał dotyczący śledztwa i obserwacji. W materiale znajdują się zdjęcia, dokumenty, filmy i nagrania głosowe – wszystkie potrzebne informacje, by mieć pewność należytej ochrony dzieci przed nianią.

Na życzenie klientów detektywi mogą także umieścić w mieszkaniu kamerę, by monitorować zachowanie niani w czasie pobytu rodziców poza domem. Co ważne, w przypadku zagrożenia bezpieczeństwa dziecka agencja natychmiast rusza do akcji, by pomóc dziecku. W takim przypadku rodzice są pierwszymi alarmowanymi osobami.

Chcesz mieć pewność bezpieczeństwa swojego dziecka? Nie czekaj – skontaktuj się z nami.