Ile kosztuje prywatny detektyw?

hr

Każda osoba zainteresowana usługami detektywistycznymi z pewnością zaczyna swoje poszukiwania od sprawdzenia, czy rzeczywiście może sobie pozwolić na inwestowanie w pomoc specjalistów. Ceny za ten rodzaj usług różnią się diametralnie w zależności od miasta, jakości usług, zakresu oraz finalizacji zlecenia. Usługi detektywistyczne zawsze pozostają zależne od wielu czynników zewnętrznych i często to właśnie one odpowiadają za wyższą czy niższą cenę.

Niska cena, a ukryty koszt

hr
Jeśli mamy możliwość skorzystania z usług prywatnego detektywa, który oferuje zaniżony cennik, czy to w Szczecinie, czy w innym mieście – zastanówmy się dwa razy przed skorzystaniem z jego pomocy. Tak zaprezentowany koszt bardzo często wiąże się z tym, że w trakcie realizowania usługi otrzymamy rachunek za dodatkowe wydatki, przez co ostateczna cena będzie wyższa, a być może nawet znacznie przewyższająca standardową cenę rynkową. Podejrzanie niskie kwoty w cenniku mogą także zwiastować zakończenie usługi przed czasem i bez wyników. Dobre biuro detektywistyczne potrzebuje czasu, by rzetelnie zrealizować swoje zadanie, a obietnica jego wykonania w kilka godzin nie zawsze oznacza profesjonalne podejście.

Od czego zależy cena?

hr
Skrupulaty prywatny detektyw to osoba posiadająca przygotowanie psychologiczne, technologiczne, ekonomiczne, prawne i informatyczne. Praca takiego profesjonalisty oznacza reagowanie na nagłe sytuacje, pracę w różnych kręgach, stosowanie rozmaitych technik oraz cierpliwość. Zawsze pytajmy o czas realizacji usługi oraz o to, skąd biorą się koszty, a także jakie dodatkowe płatności mogą wyniknąć w czasie pracy detektywa. Tylko wtedy będziemy mieć pewność, że nie zostaniemy oszukani.

Poniższe ceny są orientacyjne. Wycena jest indywidualna, zależy od stopnia trudności sprawy i czasu jej trwania. Przy dłuższych zleceniach możliwość negocjacji ceny.

Usługa Cena
Konsultacja darmowa
Obserwacja od 195 zł/h
Wywiad gospodarczy od 1000 zł
Ustalenia danych osobowych, adresowych od 1000 zł za raport o 1 osobie
Pozyskanie materiału do badań DNA od 4000 zł
Wykrywanie podsłuchów od 40 zł/m2
Usługa Cena
Konsultacja darmowa
Obserwacja od 195 zł/h
Wywiad gospodarczy od 1000 zł
Ustalenia danych
osobowych, adresowych
od 1000 zł za raport
o 1 osobie
Pozyskanie materiału
do badań DNA
od 4000 zł
Wykrywanie podsłuchów od 40 zł/m2