Szkolenia detektywistyczne w Szczecinie

hr

Co robi profesjonalna agencja detektywistyczna Averto, gdy ma kandydatów do pracy z wielkim potencjałem, lecz bez doświadczenia? Szkolenia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów detektywistycznych prowadzonych przez specjalistów od lat prowadzących nasze sprawy. 
W dzieciństwie pochłaniałeś książki detektywistyczne na kilogramy? Filmy szpiegowskie i kryminalne zagadki Las Vegas należały do Twoich ulubionych? A może po prostu lubisz rozwiązywać zagadki, masz ciekawską naturę i zdolności wnioskowania? Mamy coś dla Ciebie!

Jeśli chcesz sprawdzić się w roli detektywa, ale nie posiadasz licencji ani doświadczenia, nic straconego! Sprawdź pakiet szkoleń detektywistycznych od Averto.

Co obejmuje szkolenie detektywistyczne?

W naszej ofercie znajdziesz trzy rodzaje kursów, które wzajemnie się uzupełniając, stanowią kompleksowe wprowadzenie przygotowujące do pracy w agencji detektywistycznej.

Szkolenie teoretyczne podstawowe

wymagane ustawowo do otrzymania licencji detektywa przeznaczone jest dla osób posiadających wiedzę oraz doświadczenie w prowadzeniu czynnej obserwacji, zbieraniu dowodów do spraw cywilnych lub karnych. To 50-godzinne szkolenie stanowi idealny wybór dla osób, które w swojej karierze posiadają doświadczenie pracy w policji, wojsku, sądach, urzędach administracji publicznej czy biurach prawnych.

Koszt szkolenia teoretycznego podstawowego to 2 599 zł.

agencje detektywistyczne

Szkolenie teoretyczne rozszerzone

przeznaczone dla osób chcących rozpocząć swoją karierę od pracy w agencji detektywistycznej. Szkolenie obejmuje swoim zakresem szeroką wiedzę teoretyczną (60h), niezbędną do prowadzenia obserwacji. Rozbudowany program szkolenia Averto zapewnia nie tylko doskonałe podstawy z zakresu prawa, lecz również z zakresu prowadzenia spraw dla różnych typów klientów. Na tym szkoleniu detektywistycznym poznasz tajniki pracy detektywa, zgłębisz etyczne aspekty prowadzonych działań, tzw. biały wywiad. Dowiesz się również, czego absolutnie robić nie wolno, bo grozi utratą licencji. Swoją wiedzę poszerzysz o konkretne case’y – przykłady prawdziwych spraw, jakimi będziesz zajmować się w przyszłości. Nauczymy Cię, jak sporządzić pełną i rzetelną dokumentację, sprawozdania z prowadzonych działań, a także jak przygotować się do rozprawy sądowej/policyjnego przesłuchania.

Koszt szkolenia teoretycznego rozszerzonego to 4 999 zł.

Szkolenie praktyczne

przeznaczone jest dla osób, które posiadają wiedzę teoretyczną na poziomie rozszerzonym, lecz brak im praktyki. Ten kurs detektywistyczny gwarantuje aż 300 godzin pracy operacyjnej pod okiem doświadczonych detektywów. Prowadzenie czynności obserwacyjnych i dokumentacji dotyczących różnorodnych spraw – od zdrad małżeńskich, po sprawy gospodarcze. Udział w szkoleniu mogą wziąć  jedynie osoby, które pozyskały licencję detektywistyczną.

Koszt szkolenia praktycznego to 13 999 zł.

Koszt szkolenia rozszerzonego (teoria + praktyka) to około 19 tys. zł, co stanowi równowartość dwóch przeciętnych spraw przyjętych przez agencję lub 2-3-miesięcznej pensji detektywa.